לפגישת ייעוץ חייגו: 03-7515566
גליה גרימברג

עו”ד גליה גרימברג, בעלת תואר L.L.B במשפטים ותואר B.A במדעי הכלכלה מאוניברסיטת חיפה, הינה עו”ד מוסמכת מאז שנת 2001, נוטריון, ומגשרת מוסמכת.

בין השנים 2005 – 2015 שכן משרדה של גליה בירושלים ומנה 8 עו”ד. המשרד אשר היה בעל התמחות ייחודית בתחום המיסוי העירוני ייצג חברות מסחריות, בנקים, חברות נדל”ן וגופים מוסדיים לרבות את מדינת ישראל בתחום ייחודי זה בלבד.

במהלך שנת 2015 עזבה גליה את המשרד בירושלים ופתחה את משרדה הנוכחי בפתח תקווה.

המשרד הינו משרד בוטיק המתמקד בייצוג אישי, תוך עשייה מקצועית ייחודית ומרוכזת יותר בתחום הנדל”ן.

בהמלך השנים ייצגה גליה נישומים בהליכים משפטיים מול הרשויות המקומיות בכל רחבי הארץ. הובילה וניהלה הליכים רבים בסוגיות מיסוי עירוני אשר הוכרעו בבית המשפט העליון ויצרו הלכות חדשות ומובילות בתחום.

גליה צברה נסיון רב בלטיגציה וייצוג משפטי בכל הערכאות המשפטיות.

לצד תחום המיסוי העירוני עסקה גליה בליווי עסקאות נדל”ן רבות ומגוונות. הידע שצברה בתחום זה לצד תחום המשפט המנהלי בתחומי המיסוי, תכנון ובניה ורישוי עסקים מאפשרים לה לתת עטיפה מלאה של ליווי משפטי הנדרש בעסקאות פרטיות ומסחריות.

עו"ד גליה גרימברג הוסמכה כנוטריון – כלי המאפשר לה לתת שירותים נוספים הנדרשים על פי רוב בתחומי המסחר והנדל"ן. לאחרונה קיבלה גליה גרימברג הסמכה ממשרד המשפטים המאפשרת לה לערוך יפוי כח מתמשך.

עו”ד גליה גרימברג הוסמכה גם כמגשרת והיא משמשת ככזו במקביל לפעילותה כעורכת דין. תפקידו של המגשר הוא לעזור לצדדים להניע את תהליך ההידברות ביניהם, בנסיון להגיע לפתרון הסכסוך מחוץ לערכאות המשפטיות. מגשר הוא אינו בורר או שופט, שנדרש להכריע בסכסוך או “לבחור צד” בסכסוך – העובדה כי עסקתי בייצוג נישומים איננה מהווה מכשול וההיכרות המעשית עם ההליכים והמחלוקות מהווה אף היא כלי עזר בעבודתי כמגשרת.

יוסף כי הליך הגישור מאפשר לשני הצדדים לבוא לידי ביטוי באופן שמאזן את הכוחות ביניהם דבר שיכול לחזק את אמון הנישום ברשות הציבורית. כמו כן, במסגרת הליך גישור אשר הינו פרטני ובעל חיסיון, הרשות הציבורית יכולה ליישם פתרונות יצירתיים נקודתיים לפתרון מחלוקות בינה ובין הנישום.

במסגרת עבודתי כעו”ד בתחום המיסוי העירוני והנדל”ן, ייצגתי לקוחות בהליכים משפטיים רבים מאד. ההליכים הללו התנהלו בערכאות השונות, החל מוועדות הערר השונות ועד בית המשפט העליון – ובמסגרתם נחשפתי לצורך והדרישה במגשרים אשר יש להם הבנה וידע בתחום הסכסוך.

כך למשל, בתחום המיסוי העירוני מרבית המחלוקות הינן בעלות אופי ומהות כספית. פסיקת הלכה או פסיקה משפטית היוצרת השלכות רוחב, אינן בהכרח הפתרון הנכון לצדדים בסכסוך. בשל כך לעיתים קרובות, הליך הגישור הינו כלי המתאים יותר לפתרון סכסוכים בין הצדדים.

מאחר ותחום המיסוי העירוני כולל בחובו, הרבה “תורה שבע”פ” המתייחסת לחוקי העזר או צווי הארנונה המשתנים ברובם מרשות לרשות – הידע וההתמחות שצברתי בתחום, מקנים לי יתרון וכלים רבים שיכולים לסייע בידי הצדדים, למצוא את דרך הפשרה הנכונה והמתאימה להם באותן הנסיבות.

כמגשרת אני חשה שיש לנסיון המקצועי שלי ערך מוסף בגישור בתחום המיסוי העירוני בפרט אך גם בגישור במחלוקות משפטיות מול הרשות המקומית ובכלל.

הליווי האישי שלי מול הלקוח, לצד הנסיון המקצועי שצברתי לאורך השנים בייצוג בבתי המשפט כמו גם ייצוג לקוחות בעסקאות מסחריות ונדל"ניות, בצירוף הסמכתי כמגשרת ונוטריון – מקנים לי את היכולות להתאים את השירות הנכון ביותר עבור הלקוח ולעזור לו בהתאם לצרכיו השונים.

שתפו עמוד זה
שירותי המשרד שלנו
לתאום פגישה חייגו: