לפגישת ייעוץ חייגו: 03-7515566

עורך דין לענייני צוואה

תמונה של עורך דין לענייני צוואה

עורך דין לענייני צוואה גליה גרימברג מחזיקה בניסיון רב שנים, ידע עשיר וסמכות נוטריונית, המאפשרת לה לספק ללקוחותיה שירות מלא בנגיעה אחת. במשרד בוטיק המתחייב (ומקיים) ליחס אישי ומסירות לכל לקוח ולקוח, מעניקה עורכת הדין גרינברג שירות מסור, ליווי, ייעוץ, ניסוח וכתיבה וחתימה נוטריונית, ההופכים את הצוואה לצוואה קבילה בפני הרשויות.

המשרד היושב בפתח תקווה, מספק סביבת עבודה נעימה ובטוחה, ללא התחושה המאיימת המלווה מוסדות בירוקרטיים ומשרדי תאגידים, כאשר במקרה הצורך מספקת גליה את השירות גם בבית הלקוח.

עורך דין לענייני צוואה

עורך דין לענייני צוואה – עריכת צוואה היא פעולה חשובה אשר אינה נחלתם של קשישים המנהלים את חיי גיל הזהב ואף לא של חולים סופניים.

למעשה, ומבלי לתת על כך את הדעת יתר על המידה, המוות הוא אורח מפתיע ולא רצוי אשר הגיע בעבר והפתיע גם צעירים, בריאים ובעלי משפחות, והכנה מוקדמת של העתיד לטובת המשפחה אינה פסולה.

יש המאמינים כי במקרה בו אדם מעוניין כי רכושו יחולק בין בני משפחתו כחוק ובצורה שווה, אין לצוואה כתובה כל ערך לגביו.

אולם הניסיון מלמד כי לפתחו של בית המשפט הגיעו אלמנות רבות אשר כספים ונכסים שהועברו בירושה לילדיהם נסגרו בקרנות נאמנות עד הגיע הילד לגיל בגרות, בעוד שבזמן הווה התקשתה אמו לקיים את צרכיו הבסיסיים.

החוק מכיר במספר דרכים לקיום צוואה:

במה החוק מכיר? עורך דין לענייני צוואה עונה:

  • צוואה בכתב יד – צוואה הכתובה בכתב ידו של המוריש, ובה יצויין תאריך כתיבת הצוואה וחתימתו.
  • צוואה בפני עדים – צוואה כתובה ומודפסת אשר נחתמת על ידי המוריש במעמד שני עדים.
  • צוואה בפני רשות – צוואה המקבלת תוקף משפטי על ידי בית המשפט או מוסמך נוטריון.
  • צוואה בעל פה – צוואה הנאמרת בנוכחות עדים מהימנים, מתקיימת בעיקר על ערש דווי של המוריש.

עורך דין לענייני צוואה בחלק מהדרכים

לכל אחת מן הדרכים הללו יינתן תוקף חוקי ובתנאי שזו קוימה על פי לשון החוק ודרישותיו, ולא יימצא מי שיטיל ספק ברצונו של הנפטר בנוגע לחלוקת עזבונו, תוך מציאת פרצות באופן הצהרתו, מועדה או איתור ליקויים בה.

ככל שקיים סיכוי לסכסוך, ריב ומדון בין היורשים במעמד חלוקת העיזבון, מומלץ להיצמד לדרכים הבירוקרטיות הנוקשות יותר, המותירות פחות פתח לספק ופרשנות אישית.

עו"ד לענייני צוואה

מבין כל הללו, ברור לכל כי צוואה החתומה ומאושרת על ידי רשות משפטית, היא הצוואה הבטוחה ביותר, אשר אינה מותירה מקום לפרצות וטענות, או מריבות וסכסוכים של היורשים על העיזבון, ביום שאחרי, ומותירה את היורש בשלווה ושקט נפשי, על מי מנוחות , בין מועד עריכת הצוואה לצורך במימושה.

מרבית האנשים המבקשים לערוך צוואה מודעים לגבי העקרונות המנחים אותם, אולם מגלים כי חלוקת עזבון טומנת בחובה לא מעט שאלות וקשיים, כמו גם התייחסות לסיטואציות שונות העשויות להתרחש.

חשיבות עו"ד לענייני צוואה מומחה בעת עריכת הצוואה

ליווי וניסוח על ידי עורך דין מנוסה ומוחה בתחום הצוואות והירושות, יסייע במניעת סכסוכים, פרשנויות וקשיים במימוש הצוואה בבוא העת.

מעוניינים להיוועץ עם עורך דין לענייני צוואה מוביל? לחצו כאן >>

 

שתפו עמוד זה
מעוניינים במידע נוסף על תרגום נוטריוני? צרו עמנו קשר
תחומי ההתמחות שלנו
לתאום פגישה חייגו: